رودیا پلاست
خانه / سطل / سطل برنج / قیمت عمده سطل برنج پلاستیکی مستطیلی

قیمت عمده سطل برنج پلاستیکی مستطیلی

سطل برنج پلاستیکی را می توان به صورت گرد، بیضی و حتی مستطیلی تولید نمود، اما کدام یک از آن ها کیفیت بهتری دارد؟ راحتی بیشتری برای مصرف کننده نهایی فرآهم می آورد و در نهایت با قیمت عمده امکان فروشش برای پلاستکو ها می باشد؟

سطل برنج مستطیلی

پلاستکو ها امروزه به پایگاه قوی عرضه مستقیم از کارخانه جات به شهر ها تبدیل شده اند. چرا که اگر نقشه شهری شهر های مختلف را دقت نمایید، فروشگاه های پلاستیکی زیادی در آن ها نیستند و پلاستیک فروشی به یک شغل تخصصی درآمده است که می توان در این زمینه به 2 تومنی ها اشاره داشت.

2 هزار تومان فروشی ها، با فروش زیاد محصولات پلاستیکی خود، زمینه خرید با قیمت مناسب را از کارخانه جات مختلف ایجاد نموده اند و با سود اندکی که برای هر محصول خود در نظر می گیرند، در نهایت هم در شهر خود برند می شوند و هم در میان کارخانه جات مختلف دارای اعتبار می گردند.

امروزه سطل برنج پلاستیکی را نمی توان با قیمت 2 هزار تومان خریداری کرد چرا که بیش از یک کیلوگرم پلاستیک حداقل برای تولیدش هزینه می گردد، اما در پلاستکو ها در کنار محصولات ارزان قیمت، خوب به فروش می رسد.

سطل پلاستیکی برنج 10 کیلویی

قیمت مدل های مختلف سطل برنج پلاستکی

سطل برنج پلاستیکی گرد یا همان سطل پلاستیکی همه کاره است که در بازار با درب فقلی یا بدون فقل ارائه می گردد.

سطل قفلی خوبی اش این است که می تواند محصول را از گزند هر گونه حشره و موجوداتی که می توانند به برنج آسیب برسانند، در امان نگه دارد.

نگهداری محصولات در سطل گرد ساده با حجم بزرگ کاری بود که قدیمی های ما بسیار انجام می دانند.

اما با توجه به اینکه امروزه آشپزخانه ها به حالت اپن و یا حتی بدون نما درآمده اند، دیگر مهمانان درون آشپزخانه را به راحتی می بینند و همین مسئله باعث شده است که زیبایی تجهیزاتی که در آشپزخانه به کار می رود برای خانم خانه دار بسیار مهم باشد.

سطل برنج پلاستیکی

بنابراین استفاده از سطل مستطیلی شکل پیمانه دار شفاف و یا رنگی با طرح چوب یا ساده بسیار بیشتر از سطل گرد پلاستیکی مورد استقبال قرار گرفته است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
پلاستیکجات
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان
شماره موبایل: 09195362454

مطلب پیشنهادی

سطل صنعتی پلاستیکی

سطل پلاستیکی صنعتی و انواع آن

سطل پلاستیکی صنعتی، در انواع صنایع من جمله رنگ، برنج، پنیر، پاستیل، حبوبات، گلخانه، گریس، …