رودیا پلاست
خانه / سطل پلاستیکی / قیمت انواع سطل زباله چرخدار شهری بزرگ

قیمت انواع سطل زباله چرخدار شهری بزرگ

قیمت انواع سطل زباله چرخدار شهری بزرگ برای شهرداری ها چند تمام می شود؟ اگر مسئول خرید از سوی شهردار شهرتان هستید، حتما از ما نیز می توانید پیش فاکتور تهیه نمایید و پس از مقایسه نرخ فروش، اقدام به سفارش کنید.

سطل زباله شهرداری

سطل چرخدار برای جابجایی توسط ماموران نارنجی پوش شهرداری های هر شهر بسیار بهتر است و تقریبا هیچ شهری نیست که در آن از سطل ثابت استفاده شود، مگر اینکه تمامی سطل زباله شهری موجود، چه فلزی و چه پلاستیکی دارای چرخ می باشند.

قیمت تمام شده سطل پلاستیکی شهرداری با توجه به اینکه پلاستیکی هستند، ارزان تر از نوع فلزی می باشد و همچنین راحت تر می توان آن ها را جابجا نمود.

متاسفانه در بسیاری از شهر ها من جمله تهران، مشاهده شده است که سطل زباله پلاستیکی بزرگ را نمی توان در معابر و خیابان ها قرار داد، چرا که سو استفاده کننده های بسیاری هستند که شبانه و بعضا روزانه اقدام به دزدی آن می نمایند.

اما شهری مثل قم مشاهده می شود که این نوع حرکات در آن وجود ندارد و شهرداری قم به راحتی در حال خرید انواع سطل پلاستیکی زباله بزرگ شهری می باشد.

انواع درب سطل زباله شهری

سطل زباله شهری با درب قوصی شکل و یا تخت ساخته می شود.

مزیت درب قوصی شکل به صورت زیر است:

  • ظاهر شکیل تر
  • آرام بند
  • کیفیت درب بهتر
  • انتقال زباله راحت تر

اگر از درب قوصی شکل استفاده می نمایید در نظر داشته باشید که بسیار بهتر از سطل با درب تخت می باشند.

اما یک مسئله دیگر این است که سطل زباله شهرداری ها می تواند بدون درب نیز باشد، چرا که در محیط های باز و با فاصله از مجمتع ها قرار دارند و همین امر سبب شده است که شهرداری از ها از مدل های بدون درب آن استفاده نمایند.

سطل زباله شهری

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
پلاستیکجات
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان
شماره موبایل: 09195362454

مطلب پیشنهادی

سطل صنعتی پلاستیکی

سطل پلاستیکی صنعتی و انواع آن

سطل پلاستیکی صنعتی، در انواع صنایع من جمله رنگ، برنج، پنیر، پاستیل، حبوبات، گلخانه، گریس، …