رودیا پلاست
خانه / سطل / سطل برنج / قیمت سطل برنج پیمانه دار طرح چوب پلاستیکی

قیمت سطل برنج پیمانه دار طرح چوب پلاستیکی

قیمت سطل برنج پیمانه دار پلاستیکی با طرح چوب بسیار زیبا و شیک است، به صورتی که اغلب زنان خانه دار تمایل به خرید برای آن نشان می دهند. این موضوع را از مغازه های پلاستکو فروشی متوجه شدیم که سفارشات خوبی در این زمینه به ما می دهند.

سطل برنج برای نگهداری برنج در آشپزخانه است و عمدتا این سطل ها به دو صورت 5 یا 10 کیلویی تولید می شوند.

سطل 10 کیلویی به دلیل این که بزرگ است برای یک خانواده یا نگهداری آن در آشپزخانه مناسب نیست، اما سطل 5 کیلویی را ما تایید می نماییم و تقریبا اگر ست کامل سطل نگهداری حبوبات و غلات آن نیز به صورت یکپارچه خریداری شود، به راحتی و با کمترین جا، نیاز خانم خانه دار را مرتفع می نماید.

آشپزخانه های کوچک با سطل برنج کوچک

امروزه آشپزخانه های زوج های جوان کوچک هستند و معمولا زوج های جوان پس از گذشت مدت زمان مدیدی که خانه های شان را تغییر می دهند، اقدام به خرید خانه های بزرگ تر می نمایند.

سطل برنج 10 کیلویی

سرویس جهیزیه پلاستیکی تقریبا برای تمامی خانواده ها جا افتاده است و به صورت یکپارچه تمامی جهیزیه مورد نیاز زوج های جوان را خریداری می نمایند.

خوبی سطل برنج پیمانه دار پلاستیکی این است که هم شیک است و هم با قیمت بسیار پایین تری نسبت به سطل های دیگر تمام می شود.

اگر شما بخواهید از سطل های درجه یک استفاه نمایید، باید قیمت های بسیار بالایی را برای خرید آن بپردازید در صورتی که سطل برنج طرح چوب با قیمت پایین خود، هم زیبایی بسیار زیادی را به ارمغان می آورد و هم قطعا نیاز زن خانه دار را به راحتی رفع می نماید.

سطل پلاستیکی حبوبات نیز کارایی زیادی دارد با این تفاوت که امروز چون مصرف شان در خانه ها پایین است، در سطل های کوچکتری نگهداری می شوند.

سطل برنج طرح چوب

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
پلاستیکجات
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان
شماره موبایل: 09195362454

مطلب پیشنهادی

سطل صنعتی پلاستیکی

سطل پلاستیکی صنعتی و انواع آن

سطل پلاستیکی صنعتی، در انواع صنایع من جمله رنگ، برنج، پنیر، پاستیل، حبوبات، گلخانه، گریس، …